TJ S.Opatovice n/L - SK NH Veselí nad Moravou 21 : 19 /12 : 11/

23.04.2018

V nedělním utkání Veselí nastoupilo proti známému mužstvu Opatovic, se kterým se již setkalo ve druhé lize. Vstup do utkání se vyvedl útočníkům. Naopak obránci si připadali jak na kolotoči a měli velké problémy srovnat se s hrou domácího celku. Vyrovnaný stav držel hlavně veselský útok v čele s kapitánem Janem Fišerem, kterému se celý zápas vyvedl a přesnou střelbou působil velké komplikace domácí obraně. Poločas skončil za stavu 12:11.

Vstup do druhého poločasu se Veselí vyvedl o poznání lépe, a to srovnáním stavu na 12:12. Vyrovnaná bitva pokračovala zhruba do půli druhého poločasu, kdy Veselané neproměnili dvě šance a rázem se dostali do dvoubrankové ztráty, kterou již nedokázali stáhnout. Velmi vyrovnaný zápas tak skončil za stavu 21:19.

Sestava: Pejša, Soukup