SK NH Veselí nad Moravou - TJ S. Dobruška 11:16 /8:9/

22.09.2020

V prvním domácím utkání podzimní části hostilo Veselí celek Dobrušky. Již k tak obtížnému soupeři se přidala další komplikace v podobě absence elitního útočníka Malovaného a zranění kapitána Fišera.

Oslabené Veselí do utkání vstoupilo nebojácně, kdy se předvedli především útočníci svojí bojovnou hrou. Hostující celek se však záhy ujal vedení. Veselí se dařilo po celý první poločas výsledek korigovat a držet soupeře v hubeném jednobrankovém náskoku. Během poločasu Veselí dokonce molo stav srovnat, ale v rozhodujících momentech nedokázalo vstřelit tíženou branku. Poločas skončil za nadějného stavu 8:9.

Do druhého poločasu dokonce i výrazněji zasáhl kapitán Veselí, kterému se dařilo vytvářet trestné hody na středu brankoviště. Bohužel pro Veselí, úspěšné zakončení těchto hodů se zdálo být neřešitelným oříškem. Ideální poločas neprožil ani útok hostujícího týmu, který taktéž mnoho šancí spálil nebo nedokázal překonat solidní hru veselské obrany. Přes dané trápení obou celků i tak Dobruška dokázala vstřelit za poločas dostatečný počet branek, aby se bezzubému Veselí pomalu, ale jistě vzdálila. Utkání končilo prohrou Veselí 11:16.

Sestava: Pejša, Soukup

Vaďura P., Bauer, Blažek, Václavík, Vaščešen, Vaďura M.

Hanák/3/,  Provazník/4/, Markovec/2/, Fišer /2/