SK NH Veselí n/M - TJ Sokol Krčín 19 : 15 /7 : 7/

29.04.2018

Za letního nedělního odpoledne Veselí hostilo na své půdě mužstvo Krčína.

Vstup do utkání byl z obou stran nesmělý. I když se Veselané brzy ujali vedení, tak se z přemíry snahy dopouštěli mnoha nepřesností, což vedlo ke ztrátám míče. Štěstím bylo, že útok Krčína se v daném zápase taktéž trápil a zahazoval mnoho šancí. Koncem prvního poločasu Veselané polevili v zakončení a umožnili hostujícímu týmu srovnat. Poločas končil za stavu 7:7.

Na začátku druhého poločasu se podařilo obraně Veselí získat několik důležitých balónů, a tím si vybudovat tříbrankový náskok. Tento náskok si Veselí udržovalo až do momentu, kdy byl vyloučen Jakub Matuška. Hostující celek využil rychlé přechody a spolu s početní výhodou dokázal snížit skóre na rozdíl jedné branky. Pravdou je, že k tomu přispěla i nedůrazná a zbrklá hra veselských útočníků. Zachránci dané složité situace se stali Kamil Provazník a Petr Malovaný, kterým se podařilo vstřelit důležité branky, zvýšit náskok a uklidnit situaci na hřišti. Na konci utkání se hostující celek začal prosazovat střelbou z venku. Nicméně Veselí dokázalo pokaždé odpovědět stejnou mincí a dovedlo utkání do vítězného konce. Utkání končilo za stavu 19:15.

Sestava: Pejša, Soukup